OPINIE


Dawid i Małgosia

Kto nie marzy aby jego pierwszy taniec był romantyczny, nietuzinkowy, namiętny,spontaniczny, widowiskowy oraz oczywiście profesjonalny. Nasz taki właśnie był dzięki Michałowi i jego szkole tańca Skawiński Dance Studio.

Gorąco polecamy Małgosia i  Dawid !!!!

1 2


Piotr i Agnieszka

Otwarty umysł, głowa pełna pomysłów, poczucie humoru, wielkie zaangażowanie i świetne pomysły – z tym spotkaliśmy się w szkole Pierwszego Tańca Michała Skawińskiego.  Pierwszy taniec okazał się dla nas wielką zabawą i właśnie na tym nam zależało. Podczas tańca uśmiech gościł nie tylko na naszych twarzach, ale również na twarzach naszych Gości.

Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy !

1 3


Artur i Ania

Naukę pierwszego tańca zaczęliśmy 4 miesiące przed ślubem. Zajęcia mieliśmy z Michałem Skawińskim, któremu zawdzięczamy świetną choreografię walca angielskiego i świetne przygotowanie taneczne w tym najważniejszym dla nas dniu. Michał ułożył nam perfekcyjny układ do naszej wymarzonej piosenki Zbigniewa Wodeckiego – Oczarowanie. Wizję całego tańca miał już właściwie na pierwszej lekcji, po usłyszeniu utworu – co świadczy o jego bardzo wysokich kompetencjach jako tancerza i choreografa. Przygotowana dla nas choreografia była piękna, lekka i przede wszystkim romantyczna – taka właśnie była spełnieniem naszych marzeń. Michał odpowiednio dostosował do nas tempo pracy, terminarz zajęć oraz całą logistykę (dopasował układ do wielkości i kształtu Sali weselnej)– wszystko idealnie rozplanował, tak abyśmy w dniu ślubu byli przygotowani w 100%. Na zajęciach uczyliśmy się wszystkiego krok po kroku, a gdy coś nam nie wychodziło, powtarzaliśmy układ, tak aby wszystko było dopracowane. Trener zwracał uwagę nie tylko na poprawność kroków, postawę, tempo tańca, ale także na detale, o których my byśmy nawet nie pomyśleli, a wpływały one na całość. Atmosfera jaka panowała podczas zajęć była fantastyczna. Poza tym, że było pracowicie, było także sympatycznie i nie zabrakło odrobiny humoru, śmiechu itp. Michał rzetelnie i fachowo podszedł do swojej pracy. Na samym początku poznał nasze oczekiwania i spełnij je tak naprawdę wszystkie. Nasz pierwszy taniec był taki, jaki sobie wymarzyliśmy. Pomimo, że w dniu ślubu byliśmy zestresowani, taniec nam się udał, a zawdzięczamy to Michałowi. Mamy teraz przepiękne wspomnienia, pamiątkę na zdjęciach i filmie, a także zadowolonych gości, którzy byli pod wrażeniem walca. Widać było, że Michał Skawiński kocha to co robi, w swoją pracę włożył serce i wykazał ogromne zaangażowanie- za co jeszcze raz bardzo dziękujemy. Polecamy szkołę tańca Skawiński Dance Studio wszystkim parom, planującym ślub i nie tylko. Jeśli chcecie spełnić swoje taneczne marzenia, ta szkoła jest jedynym i najlepszym wyborem!!!

1 2


Krzysztof i Małgosia

Uczestniczyliśmy w kursie tańca z Panem Michałem Skawińskim w 2009 roku.
Zajęcia prowadzone były profesjonalnie, w bardzo przyjaznej atmosferze.
Mogliśmy liczyć na radę zarówno w doborze muzyki, jak i sam układ został dostosowany do naszych możliwości i umiejętności.
Efekt końcowy był niesamowity, choć przyznam szczerze, że dobrze byłoby, gdyby w trakcie trwania kursu było 2x więcej spotkań.
Zdecydowanie polecamy kurs w szkole Skawiński Dance Studio.

1 2


Patrycja

Przygotowanie „Pierwszego Tańca” w SKAWINSKI DANCE STUDIO było doskonałym pomysłem. Mogliśmy dzięki temu zaprezentować naszym bliskim wspaniały pokaz. Sami nabraliśmy pewności siebie, a to naprawdę ważne w tak szczególnym dniu. Przesąd mówi, że udany Pierwszy Taniec to dobra wróżba na przyszłe wspólne życie. Jeśli to prawda, to czeka nas wspaniała przyszłość.

1 1